infolinia: 58 73 27 108

Poznaj naszych trenerów

Poznaj nasz zespół Sprzedaży i Administracji

 • Joanna Kowalska

  Joanna Kowalska

  Skills Development Consultant

  Pracę w sprzedaży zawsze traktowałam jako pasję. Od ponad 11 lat w projektach sprzedażowych kieruję się naczelną zasadą precyzyjnego zrozumienia potrzeb klienta. W Conlea jestem od 2012 roku i odpowiadam bezpośrednio za obszar szkoleń i kompetencji pracowników z klientem B2B. Swoich partnerów wspieram na każdym etapie procesu zakupowego oraz w trakcie podejmowania decyzji dostosowując ofertę do indywidualnych potrzeb.

  Zobacz profil linked in /joanna-kowalska-2b0a83139/

 • Karolina Strzępek

  Karolina Strzępek

  Skills Development Consultant

  Z firmą Conlea związana od sierpnia 2014 roku. W swoich codziennych obowiązkach zajmuje się zapleczem organizacyjnym szkoleń.  Obecnie studentka Prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Była reprezentantka Polski w piłce nożnej. Wolne chwile spędza relaksując się przy ciekawej książce oraz dobrej muzyce. Pasjonują ją podróże, historia oraz tenis.

 • Dorota Bukowska

  Dorota Bukowska

  Skills Development Consultant

  Żywiołowa, pełna energii i humoru osoba wprowadzająca dobra wibracje w biurze. W firmie Conlea od 2018 roku. Zaczynała od organizacji szkoleń, ale jej otwartość na ludzi i chęć większego kontaktu z nimi sprawiła, że obecnie zajmuje się kontaktem z klientem i pomaga w rozwoju naszych uczestników. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego i Politechniki Gdańskiej. Aktywnie działa w organizacjach turystycznych, które umożliwiają jej realizację wielu podróżniczych pasji. Poza tym, z zamiłowania fanka sportów wszelakich z hokejem na czele, Hiszpanii oraz fantastyki.

  Zobacz profil linked in /dorota-bukowska/

 • Marta Okrasa

  Marta Okrasa

  Creative Team Coordinator

  Człowiek od zadań specjalnych. Odpowiedzialna za e-marketing w Conlea i Let’s Manage IT oraz koordynacje wszystkich działań marketingowych w obu organizacjach.

  Zobacz profil linked in /martaokrasa

ITIL®, PRINCE2®, PRINCE2 Agile®, M_o_R® and RESILIA™ is a trademark of AXELOS Limited, used under permission of AXELOS Limited. The Swirl logo™ is a trade mark of AXELOS Limited, used under permission of AXELOS Limited. All rights reserved. PMI®, PMBOK®, PMP®, CAPM® are registered trade marks of Project Management Institute, Inc.
The APMG international Change Management and Swirl Device logo is a trade mark of the APMG Group Ltd. Use of this trade mark on this website has been authorised solely for marketing purposes. All rights reserved
AgilePM® is a registered trademark of Agile Business Consortium Limited. All rights reserved. The APMG International AgilePM and Swirl Device logo is a trademark of The APM Group Limited, used under permission of The APM Group Limited. All rights reserved.