Kontakt

Wsparcie klienta

Monika Krzyszyłowcz

Monika Kryszyłowicz

Team Leader / Skills Development Consultant

+48 574 492 888
monika.kryszylowicz@conlea.pl

Tomasz Artowski

Tomasz Artowski

Skills Development Consultant

+48 731 994 888
tomasz.artowski@conlea.pl

Agata Narożnik

Agata Narożnik

Skills Development Consultant

+48 884 832 444
agata.naroznik@conlea.pl

Jakub Galewski

Jakub Galewski

Skills Development Consultant

+48 534 454 888
jakub.galewski@conlea.pl

Karolina Krzeszewska-1

Karolina Krzeszewska

Skills Development Consultant

+48 574 741 888
karolina.krzeszewska@conlea.pl

Damian Szymański

Damian Szymański

Skills Development Consultant

+48 794 912 888
damian.szymanski@conlea.pl

Dział finansów i administracji

Kamil Jodko

Kamil Jodko

Financial Specialist

+48 574 460 837
kamil.jodko@conlea.pl

Patryk Badowski

Patryk Badowski

Financial Specialist

+48 574 460 837
patryk.badowski@conlea.pl

Dział obsługi szkoleń

Patrycja Kamińska

Patrycja Kamińska

Team Coordinator / Training Organization Specialist

+48 794 414 888
patrycja.kaminska@conlea.pl

Ewa Bukowska

Ewa Bukowska

Training Organization Specialist

+48 535 858 777
ewa.bukowska@conlea.pl

Małgorzata Burdenska

Małgorzata Burdeńska

Training Organization Specialist


malgorzata.burdenska@conlea.pl

Dominika Cobel

Dominika Cobel

Education & Community Programs Expert

+48 729 104 888
dominika.cobel@conlea.pl

Daria Lachs

Daria Lachs

Training Organization Specialist

+48 884 043 880
daria.lachs@conlea.pl

Dział marketingu

Monika Serafin

Monika Serafin

Marketing Manager

+48 577 814 888
monika.serafin@conlea.pl

Julia Dobron

Julia Dobroń

Content & Community Specialist


julia.dobron@conlea.pl

Kasia Giczela

Katarzyna Giczela

Marketing Specialist


katarzyna.giczela@conlea.pl

Karolina Matysek

Karolina Matysek

Marketing Specialist

+48 883 200 422
karolina.matysek@conlea.pl

Katarzyna Szmaglinska

Katarzyna Szmaglińska

Marketing Specialist


katarzyna.szmaglinska@conlea.pl

Dział wydarzeń

Renata Brzozowska

Renata Brzozowska

Team Leader

+48 791 934 888
renata.brzozowska@conlea.pl

Beata Jakubczyk

Beata Jakubczyk

Conferences Program Expert

+48 574 324 888
beata.jakubczyk@conlea.pl

Sara Jedro

Sara Jędro

Partner and Community Specialist

+48 794 414 545
sara.jedro@conlea.pl

Daria Kopczynska

Daria Kopczyńska

Conferences Program Expert

+48 574 494 888
daria.kopczynska@conlea.pl

Izabela Ślarzyńska

Izabela Ślarzyńska

Event Specialist

+48 537 404 888
izabela.slarzynska@conlea.pl

Filip Pęziński-1

Filip Pęziński

Partner and Community Specialist

+48 794 231 888
filip.pezinski@conlea.pl

Jeśli masz pytania,
skontaktuj się z nami.

Adres:

Conlea Sp. z o. o.

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia

al. Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia

budynek IV, piętro 4, pokój C4.25

Numery kont bankowych:

dla płatności w PLN (Nest Bank):
83 1870 1045 2078 1075 4260 0001 

dla płatności w EUR (Nest Bank):
IBAN: PL 29 1870 1045 2078 1075 4260 0003 

BIC / SWIFT: NESBPLPW

dla płatności USD/GBP: (Revolut):
LT75 3250 0706 2649 9454

Pozostałe informacje

NIP: PL9571051515
REGON: 221199217

Conlea Spółka z o.o. zarejestrowana jest w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS0000414977.

Formularz kontaktowy