Jak zdać egzamin ITIL® za pierwszym razem? 10 kluczowych porad, które pozwolą Ci osiągnąć wysoki wynik testu

Spotkanie odbyło się 26 kwietnia 2023 o godzinie 16:00

Nikt z nas nie lubi zdawać egzaminów. Dlatego najchętniej odkładalibyśmy je w czasie. Z egzaminem ITIL® nie możemy jednak zwlekać w nieskończoność, ponieważ voucher na egzamin ważny jest maksymalnie rok.

Jeśli chcesz szybko uporać się z egzaminem ITIL®, to szkolenie jest dla Ciebie.

W czasie spotkania dowiesz się jakie są najważniejsze aspekty egzaminu, których nie możesz pominąć przy nauce, ale również pułapki, dzięki czemu skutecznie przygotujesz się do testu w możliwe jak najkrótszym czasie.

W trakcie szkolenia zostały omówione również przykładowe pytania z egzaminu ITIL®, aby pomóc Ci lepiej zrozumieć strukturę testu i przygotować się na różne scenariusze pytań!

 

Obejrzyj nagranie

Ekspert ITIL® Jarosław Pastuszak opowiedział:

 

Jak wygląda egzamin ITIL®

 

O co zadbać przed przystąpieniem do testu

 

Od czego najlepiej rozpocząć naukę

 

Jakie wymagania są stawiane przez kandydatami

Zdaj egzamin ITIL® 4 i uzyskaj certyfikat za pierwszym razem!

 

Jarosław Pastuszak

ITSM trainer and consultant (ITIL®, COBIT5®, PRINCE2®, AgilePM, LeanIT) @ Conlea

Autor około 20 prac naukowych z zakresu zarządzania usługami oraz procesami w organizacji wsparcia IT, kryptografii, podpisów elektronicznych, infrastruktury klucza publicznego oraz ochrony praw autorskich oprogramowania, specjalista ITSM oraz metodyk projektowych.

Od ponad 20 lat zawodowo związany z branżą IT. Doświadczenie praktyczne zdobywał w polskich oraz międzynarodowych korporacjach oraz start-upach jako specjalista, architekt, właściciel procesów, konsultant oraz manager średniego i wyższego szczebla. Certyfikowany Project Manager (Prince2 Practitioner, IPMA Level C, AgilePM). Posiada doświadczenie w zarządzaniu procesami ITIL, ich wdrażaniu w organizacji IT, usprawnianiu oraz strategii, rozwoju i nadzorze (certyfikaty ITIL Expert, Managing Professional, COBIT5 Implementation, LeanIT).

W ostatnich latach skupia się na usprawnianiu procesów zarządczych oraz wdrażaniu kultury projektowej w start-upach informatycznych, elektronicznych oraz edtechowych pełniąc rolę doradców zarządów lub dyrektorów zarządzających (np. COO w start-upie edtechowym Nuadu lub Software Delivery Director w Vector Blue Hub).

Jarosław Pastuszak