10 zasad SAFe. Ekonomiczny wpływ decyzji na produkt oraz organizację

Spotkanie odbyło się 14 czerwca 2023 o godzinie 15:00

Zastanawialiście się kiedyś jaka sekwencja pracy jest najlepsza dla Waszego produktu? Ta, która najlepiej wpłynie na jego wartość, czy ta, która wygeneruje największy zysk? 

Rozpoczynamy serię 10 spotkań z 10 zasadami Scaled Agile Framework. To coś więcej niż zestaw zasad. To sprawdzone praktyki, które pomagają organizacjom w skutecznym zarządzaniu i osiąganiu wyników.

Obejrzyj nagranie

Podczas szkolenia Conlea porozmawialiśmy o:

1) Analizie kosztów i korzyści oraz roli, jaką pełni w skutecznym zarządzaniu

2) Rozumieniu ekonomicznego wpływu decyzji na produkt oraz organizację

Gospodarzem cyklu jest Stefan Rautszko, natomiast gościem spotkania była Agnieszka Kościuszko-Wyrwał.

 

Stefan Rautszko

DevOps Leader @ Roche 

Zabójca problemów i łowca rozwiązań, który ujarzmia bestie w zespołach typu product & capability.

DevOps Chapter Head z doświadczeniem zdobytym w globalnych organizacjach farmaceutycznych i ochrony zdrowia. Skoncentrowany na biznesie i klientach, które bazuje na 12-letnim doświadczeniu w branży IT.

People Manager (10-23 bezpośrednich podwładnych), który ma doświadczenie w budowaniu i rozwijaniu zaangażowanych zespołów. Jego pięć największych mocnych stron według Gallup Strength Finder to: Indywidualizacja, Poważanie, Ukierunkowanie, Zgodność i Optymista.

 

Stefan Rautszko
 

Agnieszka Kościuszko-Wyrwał 

Product Owner @ mySugr | Lead IT Expert @ Roche

Aga pracuje jako Product Owner globalnych aplikacji i rozwiązań cyfrowych. Posiada doświadczenie w tworzeniu zweryfikowanych produktów, w tym oprogramowania jako wyrobu medycznego. Jako certyfikowany Product Owner i SAFe SPC promuje ramy pracy Lean i Agile oparte na zespołach wysoko wydajnych. Prowadzi szkolenia i moderuje warsztaty. Wspiera rozwój poprzez mentoring.

Agnieszka Kościuszko-Wyrwał-1