10 zasad SAFe - #4 Definiuj, Buduj, Ucz się

Spotkanie odbyło się 18 października 2023 o godzinie 15:00

 

To już czwarte spotkanie z cyklu bezpłatnych szkoleń Conlea, na których skupiamy się na 10 zasadach SAFe. Podczas godzinnego webinaru, przybliżamy teorię, rozmawiamy z praktykami, pokazujemy materiały, które pozwolą Ci samodzielnie dalej eksplorować temat. Na końcu zawsze znajdujemy czas na dyskusje i pytania.

W trakcie tego spotkania przeanalizowaliśmy 4 zasadę: Build Incrementally with fast, integrated learning cycles. Zastanawiałeś się kiedykolwiek, dlaczego wiele projektów, mimo znaczących inwestycji, nie przynosi oczekiwanych rezultatów ? Dlaczego czekamy na feedback od klienta aż do momentu, gdy rozwiązanie jest już niemal kompletnie zbudowane? W tym webinarze zgłębiamy tajemnice skutecznego, inkrementacyjnego budowania rozwiązań.

Poznaj sprawdzone sposoby na integrowanie wyników pracy złożonych zespołów produktowych,  dowiedz się jak liderzy mogą pomoc w przyspieszaniu procesu uczenia się zespołu oraz jak można minimalizować ryzyko fałszywego poczucia sukcesu.

Gospodarzem cyklu jest Stefan Rautszko, a jego gościem będzie Tomasz Pająk.

Obejrzyj nagranie

Podczas naszego spotkania online poznaliśmy:

 
🚀 Szybsze Cykle Uczenia się - Dlaczego szybki feedback i iteracyjność to klucz do szybkiego przyswajania wiedzy i efektywnego budowania wartości? 
 
🔄 Integracja jako Klucz do Kontroli - Jak częste punkty integracji pomagają nam kontrolować rozwój produktu i redukują ryzyko związane z budową skomplikowanych systemów? 
 

Stefan Rautszko

DevOps Leader @ Roche 

Zabójca problemów i łowca rozwiązań, który ujarzmia bestie w zespołach typu product & capability.

DevOps Chapter Head z doświadczeniem zdobytym w globalnych organizacjach farmaceutycznych i ochrony zdrowia. Skoncentrowany na biznesie i klientach, które bazuje na 12-letnim doświadczeniu w branży IT.

People Manager (10-23 bezpośrednich podwładnych), który ma doświadczenie w budowaniu i rozwijaniu zaangażowanych zespołów. Jego pięć największych mocnych stron według Gallup Strength Finder to: Indywidualizacja, Poważanie, Ukierunkowanie, Zgodność i Optymista.

 

Stefan Rautszko
 

Tomasz Pająk

Head of Engineering, Partner, Board Member / DevOps and Agile Lead @ DNA Technology / Conlea

Zawodowo związany z tworzeniem systemów dla branży finansowej- systemów bankowości elektronicznej i płatności mobilnych. Jako Head of Engineering w DNA Technology odpowiada za budowanie organizacji pozwalającej startupom i większym firmom rozwijać produkty cyfrowe oraz przechodzić transformacje cyfrowe. Jako DevOps i Agile Lead w Conlea odpowiada merytorycznie za wspomniane obszary pomagając klientom Conlei budować organizacje szybciej reagujące na zmianę. Specjalizuje się w tworzeniu firm o dużej przepustowości (ang. high-performing organizations), zarządzaniu procesami transformacji oraz kształtowaniu kultury organizacyjnej z użyciem metod Agile i DevOps. Speaker na wielu międzynarodowych konferencjach (m.in. Agile Cambridge, DevOpsDays, Agile Management Congress, Agile Lean Europe) i autor artykułów w międzynarodowym serwisie InfoQ.

 

KOLOR tomek pajak