infolinia: 58 73 27 108

O nas

Jesteśmy zespołem trenerów i konsultantów. Wieloletnie doświadczenie zdobywaliśmy w międzynarodowym środowisku. Znamy dobre praktyki w zarządzaniu i metody, które umożliwiają ich skuteczne zastosowanie. Nieustanne poszerzanie wiedzy jest naszą domeną, a jej przekazywanie – naszą pasją. Oferujemy szkolenia, warsztaty i usługi doradcze w zakresie zarządzania usługami IT, zarządzania projektami, strategii i architektury IT.

Uczymy i rozwijamy

Jesteśmy przekonani, że wiedza to kluczowy czynnik, który umożliwia rozwój kariery profesjonalistów i menedźerów oraz właściwy rozwój organizacji. Wiemy jak ważne jest ciągłe zdobywanie nowych umiejętności i wiedzy. Rozwijamy siebie, żeby pomóc rozwijać się innym. Nieustannie poszerzamy nasze horyzonty i dzielimy się najlepszymi, najbardziej aktualnymi praktykami w zarządzaniu. 

Napędzamy zmiany i innowacje

W środowisku IT poruszanie się wciąż tymi samymi, utartymi szlakami jest najkrótszą drogą do niepowodzenia. Ciągle poszukujemy nowych rozwiązań. Wierzymy, że nawet stare problemy wymagają świeżego spojrzenia, dlatego kreatywnie podchodzimy do skostniałych schematów. Pomagamy naszym Klientom z powodzeniem wprowadzać zmiany, które zwiększają ich wydajność, jakość i konkurencyjność.

Dbamy o jakość

Nikt nie jest idealny, my również. Staramy się jednak zbliżyć do perfekcji jak najbardziej - jakość jest zawsze podstawą, a nie opcją naszych usług. Ufamy, że bycie uważnym w kwestii zarówno drobnych detali jak i całości świadczonych przez nas usług ma znaczenie. Oczywiście mamy problemy, ale nie panikujemy, tylko rozwiązujemy je na bieżąco.

Jesteśmy elastyczni

Świat i branża nieustannie pędzą przed siebie, a naszym zadaniem jest przewidywanie i umiejętne dostosowanie się do zmian. Dostrzegamy potrzebę maksymalizacji trwałych korzyści biznesowych pośród rosnącego tempa zmian i jednoczesnej presji ze strony konkurencji i rynku. Staramy się rozumieć zmieniające się potrzeby naszych Klientów, by nieustannie dostarczać korzyści jakich oczekuje się od zaufanego partnera.

Inspirujemy do rozwoju

Zdajemy sobie sprawę, że wiedza, co należy zrobić, nie zawsze jest wystarczająca aby naprawdę działać we właściwy sposób. Dlatego wykorzystujemy każdą okazję do inspirowania siebie samych, naszych Klientów i uczestników szkoleń, aby rzeczywiście wykorzystać to, czego już się nauczyliśmy i poprawić obecne sposoby i standardy działania. Inspirujemy do rozwoju, osiągania celów i dalszego podnoszenia poprzeczki.

Gramy uczciwie

Fair play to poszanowanie zasad i reguł gry, szacunek dla innych i ich prawa do odmiennych opinii. To umiejętność świętowania zwycięstw, ale także uczenia się i wyciągania wniosków z porażek. Dotyczy to całej interakcji i komunikacji pomiędzy naszymi pracownikami, z Klientami, czy partnerami. Wierzymy, że tylko postępując w szczery, otwarty i pełen szacunku sposób możemy stworzyć środowisko, które umożliwia rozwój i stanowi bezpieczny grunt dla wymiany myśli i dzielenia się doświadczeniami.

Cenimy dobrą zabawę

Wierzymy, że humor w pracy jest niezbędny. Każda okazja do śmiechu rozładowuje napięcie i pomaga tworzyć relacje na innym poziomie. Wiemy, że istnieją dziesiątki lepszych sposobów spędzania cennego czasu i pieniędzy, niż uczestnictwo w nudnych szkoleniach. Poznawanie nowych pojęć, studiowanie złożonych zagadnień, czy przygotowywanie się do egzaminu często wymagają intensywnego wysiłku. Zabawa pomaga utrzymać równowagę i właściwą perspektywę.

10 000+

godzin szkoleniowych doświadczenia

200+

firm skorzystało z naszych usług

100%

pytanych klientów poleca nasze usługi

Założyciele i zarząd

Bartosz Kozakiewicz
Współzałożyciel i Prezes Zarządu

Krzysztof Kozakiewicz
Współzałożyciel i Wiceprezes Zarządu

Partnerzy i akredytacje

ITpreneurs to globalny lider rozwiązań edukacyjnych w obszarze Best Management Practice. Dzięki partnerstwu z ITpreneurs możemy zaoferować naszym Klientom najwyższą jakość materiałów szkoleniowych oraz wyjątkowe połączenie sprawdzonych metod przekazywania wiedzy z nowoczesnymi technologiami.

GamingWorks to innowacyjna firma specjalizująca się w projektowaniu, tworzeniu i dostarczaniu profesjonalnych symulacji biznesowych. Dzięki partnerstwu z GamingWorks oferujemy grę symulacyjną Apollo 13 — an ITSM case experience™, Challenge of Egypt™ oraz 2020™, które wspierają proces uczenia się, rozwoju i poprawy funkconowania organizacji IT.

APMG-International to czołowy Instytut Egzaminacyjny, zajmujący się akredytacją organizacji szkoleniowych i konsultingowych oraz oferujący programy certyfikacji dla profesjonalistów. Dzięki współpracy z APMG dostarczamy naszym Klientom akredytowane programy szkoleniowe oraz certyfikacje ITIL, PRINCE2, COBIT 5, Leant II, czy ISO/IEC 20000.

PEOPLECERT to globalna niezależna organizacja zajmująca się certyfikowaniem profesjonalistów. Dzięki współpracy z PEOPLECERT oferujemy naszym Klientom certyfikacje ITIL®. PEOPLECERT to gwarancja najszybszej i najbardziej elastycznej realizacji procesu certyfikacji.

AXELOS jest odpowiedzialny za rozwój, wzmacnianie i wspieranie szeregu najlepszych praktyk w metodologiach stosowanych na całym świecie przez profesjonalistów pracujących głównie w projektach, programach, zarządzającymi usługami IT.

Let's Manage IT jest miejscem, w którym doświadczeni menedżerowie IT, a jednocześnie trenerzy i konsultanci, dzielą się swoim doświadczeniem, jak lepiej zarządzać informatyką w przedsiębiorstwie. 
Dołącz do nas!

Referencje

TAURON Polska Energia S.A.

TAURON Polska Energia S.A.

„Firma Conlea wykazała się profesjonalizmem działania, dyspozycyjnością i rzetelnością. Szkolenie charakteryzowało się bardzo wysokim poziomem merytorycznym. Profesjonalizm trenera i zaangażowanie pracowników sprawiły, iż usługa została wykonana z pełną starannością."

„Szkolenia były przygotowane i przeprowadzone profesjonalnie, a firma Conlea wykazała się elastycznym podejściem do potrzeb Klienta. 

Rekomendujemy firmę Conlea Sp. z o.o. firmom zainteresowanym szkoleniami w zakresie zarządzania usługami IT wg. ITIL."

ATM S.A.

ATM S.A.

„Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani poziomem dostarczonego szkolenia, zarówno części teoretycznej jak i symulacji biznesowej, przygotowaniem prowadzącego oraz zawartością merytoryczną. Firma Conlea zapewniła profesjonalna obsługę i spełniła oczekiwania wszystkich uczestników szkolenia."

PEPCO Poland Sp. z o.o.

PEPCO Poland Sp. z o.o.

„[...] Trener poprowadził szkolenie w sposób profesjonalny i interesujący, prezentując wysoki poziom wiedzy merytorycznej oraz doświadczenie w zarządzaniu usługami IT. Trener efektywnie angażował uczestników do wykorzystania wiedzy w trakcie praktycznych ćwiczeń, co pozwoliło na zrealizowanie celów szkolenia. [..] Polecamy firmę Conlea jako kompetentnego partnera szkoleniowego."

Gavdi Polska S.A.

Gavdi Polska S.A.

„Usługi zostały wykonane zgodnie z zamówieniem, w należyty sposób. Trener wykazał się dużą wiedzą merytoryczną. Na szczególną uwagę zasługuje elastyczne podejście do Klienta."

"[...] Na podkreślenie zasługują aspekty takie jak dostosowanie się firmy do wymogów zlecającego dotyczących czasu i miejsca kursu, wiedza, łatwość jej przekazania oraz komunikatywność trenera. [...]

Dotychczasowa współpraca daje nam podstawy do twierdzenia, że firma Conlea jest bardzo dobrym i godnym polecenia partnerem z zakresu dostarczenia szkoleń."

ITIL®, PRINCE2®, PRINCE2 Agile®, M_o_R® and RESILIA™ is a trademark of AXELOS Limited, used under permission of AXELOS Limited. The Swirl logo™ is a trade mark of AXELOS Limited, used under permission of AXELOS Limited. All rights reserved. PMI®, PMBOK®, PMP®, CAPM® are registered trade marks of Project Management Institute, Inc.
The APMG international Change Management and Swirl Device logo is a trade mark of the APMG Group Ltd. Use of this trade mark on this website has been authorised solely for marketing purposes. All rights reserved
AgilePM® is a registered trademark of Agile Business Consortium Limited. All rights reserved. The APMG International AgilePM and Swirl Device logo is a trademark of The APM Group Limited, used under permission of The APM Group Limited. All rights reserved.