infolinia: 58 73 27 108

6 maja 2015

Pierwsze spotkanie Let's Managet IT w Warszawie

Let's Manage ITRelacje między Biznesem a IT śmiało można określić „tematem rzeką”, który był już dyskutowany na wielu konferencjach czy został opisany w wielu publikacjach. I mimo tego, że jest on omawiany od wielu lat to nie znika z agendy osób zarządzających IT. Co więcej, dzisiaj, gdy informatyka stała się istotnym elementem każdego przedsiębiorstwa, temat ten nabiera nowego, jeszcze większego znaczenia.

Na nasze spotkanie zaprosimy menedżerów, którzy mają ogromne doświadczenie i praktykę w tej dziedzinie i pokażą nam różne perspektywy burzliwego związku informatyki i biznesu. Naszymi gośćmi będą:

  •  Marek Chwal i Robert Smoleński reprezentujący Kapsch Telematic Services Sp. z o.o.
  •  Andrzej Stella-Sawicki i Piotr Jelonek reprezentujący ATM S.A
  •  Piotr Słowikowski - Trener i konsultant ITSM w Conlea Sp. z o.o.

O inicjatywie  Let's Manage IT

Let's Manage IT to cykl spotkań i blog ekspertów,  kotóre są dedykowane wszystkim, którzy wierzą, że wiedza techniczna jest niezbędna, ale nie jest wystarczająca do sprawnego działania organizacji Informatycznej. Naszym celem jest zebranie grupy osób doświadczonych w zarządzaniu IT oraz stworzenie platformy do dzielenia się wiedzą i wymiany doświadczeń .

Spotkanie jest otwarte i bezpłatne dla wszystkich zainteresowanych uczestnictwem. Natomiast liczba miejsc jest ograniczona, dlatego prosimy o rejestrowanie się jedynie te osoby, które są pewne udziału w wydarzeniu.

Część merytoryczna spotkania będzie odbywać się w godzinach 17:30-20:30, po której nastąpi nieoficjalny networking.

Więcej informacji i rejestracja

PMI®, PMBOK®, PMP®, CAPM® are registered trade marks of Project Management Institute, Inc.