infolinia: 58 73 27 108

3 grudnia 2018

Mindfulness - pełnia obecności

Mindfulness. Najprościej mówiąc - przytomność umysłu lub pełnia obecności

Każdemu z nas zdarza się robić rzeczy nieświadomie, na „autopilocie”, rutynowo. Jaki ma to wpływ na nasze samopoczucie i działanie? Stajemy się rozproszeni, przemęczeni, niepewni, nie potrafimy się wystarczająco skoncentrować. Podejście Mindfulness jest rozwiązaniem, które pozwala odzyskać pełną świadomość momentu i widzieć samego siebie i otaczający nas świat klarowniej. Nie jest to terapia ani stereotypowa medytacja, a raczej świadoma praca nad sobą według pewnych zasad.

Co należy wiedzieć o Mindfulness?

  1. Startować możesz "od zaraz" - tak naprawdę nie musisz się zmieniać. To prosta technika, która przyda się każdemu, a jej nauka jest przyjemna i naturalna!
  2. Lifestyle - Mindfulness to nie tylko ćwiczenia, ale także umiejętność nauczenia się świadomego funkcjonowania w codziennym życiu. Nawet małe zmiany pomagają i potrafią redukować stres.
  3. To naprawdę działa - nie musisz nikomu wierzyć na słowo. Nauka i doświadczenie wielu osób z całego świata potwierdza, że świadome funkcjonowanie pomaga w życiu codziennym, pracy, związkach i szeroko pojętym samopoczuciu.
  4. Pobudza kreatywność - w pędzącym świecie pełnym rozpraszaczy coraz ciężej się skupić. Mindfulness pomaga priorytetyzować to, co jest dla nas naprawdę istotne.

Jakie z tego płyną korzyści? Samoświadomość, sprawniejsza samoorganizacja, empatia, otwartość, pewność siebie i wiele, wiele innych. Ciężko wyobrazić sobie osobę, której by się to nie przydało, prawda? ;)

Zapisz się na nasze szkolenia z Mindfulness tutaj!

ITIL®, PRINCE2®, PRINCE2 Agile®, M_o_R® and RESILIA™ is a trademark of AXELOS Limited, used under permission of AXELOS Limited. The Swirl logo™ is a trade mark of AXELOS Limited, used under permission of AXELOS Limited. All rights reserved. PMI®, PMBOK®, PMP®, CAPM® are registered trade marks of Project Management Institute, Inc.
The APMG international Change Management and Swirl Device logo is a trade mark of the APMG Group Ltd. Use of this trade mark on this website has been authorised solely for marketing purposes. All rights reserved
AgilePM® is a registered trademark of Agile Business Consortium Limited. All rights reserved. The APMG International AgilePM and Swirl Device logo is a trademark of The APM Group Limited, used under permission of The APM Group Limited. All rights reserved.