infolinia: 58 73 27 108

19 stycznia 2015

Spotkanie Let's Manage IT w Krakowie

Let's Manage IT

Zapraszamy serdecznie na kolejne spotkanie grupy "Let's Manage IT", które odbędzie się w środę, 28.01.2015, w hotelu Radisson Blu. Tym razem łączymy siły z inicjatywą itSMf Południe.

Tematem przewodnim najbliższego spotkania będzie „Biznesowa twarz IT”. W jego trakcie omówimy ciekawe przykłady korzystania z dobrych praktyk i technik, które pozwalają tworzyć środowisko IT nastawione na Klienta i jego Biznes.  

Gośćmi specjalnymi naszego spotkania będą:

  • Dominik Kowalczyk — poruszy temat modelu współpracy z biznesem przedstawiając model, który może pomóc zanalizować i zrozumieć potrzeby biznesu.
  • Rafał Piekarz i Krzysztof Nowacki (Comarch) — zaprezentują dobre praktyki przy układaniu organizacji IT zorientowanej na Klienta i jego Biznes.

Agendę uzupełnimy tematem związanym z rolą BRM'a (Business Relationship Manager). Część merytoryczna spotkania będzie odbywać się w godzinach 17:00-20:00, po której planujemy zrobić nieoficjalny networking.

Spotkanie jest otwarte i bezpłatne dla wszystkich zainteresowanych uczestnictwem. Natomiast liczba miejsc jest ograniczona, dlatego prosimy o rejestrowanie się jedynie te osoby, które są pewne udziału w wydarzeniu.

Więcej informacji i rejestracja

PMI®, PMBOK®, PMP®, CAPM® are registered trade marks of Project Management Institute, Inc.