Strona korzysta z plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.

Administratorem danych osobowych jest Conlea sp z o.o. z siedzibą w Gdańsku, przy ul. Lęborska 3B, 80-386 Gdańsk.
Przetwarzamy Twoje dane osobowe zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (RODO)
oraz krajowymi przepisami o ochronie danych osobowych. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj

infolinia: 58 73 27 108

12 czerwca 2015

Let's Manage IT Kraków - IT Dream Team

Let's Manage IT

Serdecznie zapraszamy na przedwakacyjne spotkanie Let's Manage IT. 18. czerwca w Krakowie porozmawiamy o tym, jak budować i motywować zespół… zespół marzeń.

Jak stworzyć IT Dream Team

Organizacje i osoby nimi zarządzające realizują swoje cele dzięki współpracy z ludźmi. Bez dobrego, efektywnie działającego zespołu niewiele jesteśmy w stanie zdziałać. W teorii raczej każdy się z tym zgodzi, niestety w praktyce często o tym zapominamy. Bierzemy za pewnik, że ludzie posiadają odpowiednie kompetencje i są odpowiednio zmotywowani do pracy… w końcu przeszli szczelny proces rekrutacji. No i za swój udział w funkcjonowaniu zespołu otrzymują wynagrodzenie. 

Zaprosiliśmy czterech doświadczonych Managerów, którzy podzielą się swoją wiedzą i wglądem w tym obszarze. Wspólnie poszukamy odpowiedzi na pytania:

  • Czym jest efektywny zespół IT
  • Jak odpowiednio dobierać ludzi do zespołu?
  • Czym jest motywacja?
  • Czy trzeba być znawcą psychologii aby umiejętnie motywować ludzi?
  • Jak optymalnie wykorzystać potencjał zespołu?
  • Jakie są największe wyzwania dzisiejszego Manager IT w kontekście budowania zespołu?

Naszymi gośćmi będą:

  • Paweł Cichoń -  IniTTec
  • Michał Talaga i Piotr Jóźwiak - Ericpol Sp. z o.o.
  • Martin Hudymac – ABB Sp. z o.o.

O inicjatywie  Let's Manage IT

Let's Manage IT to cykl spotkań i blog ekspertów,  kotóre są dedykowane wszystkim, którzy wierzą, że wiedza techniczna jest niezbędna, ale nie jest wystarczająca do sprawnego działania organizacji Informatycznej. Naszym celem jest zebranie grupy osób doświadczonych w zarządzaniu IT oraz stworzenie platformy do dzielenia się wiedzą i wymiany doświadczeń .

Spotkanie jest otwarte i bezpłatne dla managerów i specjalistów IT. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego prosimy o rejestrowanie się jedynie te osoby, które są pewne udziału w wydarzeniu.

Więcej informacji i rejestracja

ITIL®, PRINCE2®, PRINCE2 Agile®, M_o_R® and RESILIA™ is a trademark of AXELOS Limited, used under permission of AXELOS Limited. The Swirl logo™ is a trade mark of AXELOS Limited, used under permission of AXELOS Limited. All rights reserved. PMI®, PMBOK®, PMP®, CAPM® are registered trade marks of Project Management Institute, Inc.
The APMG international Change Management and Swirl Device logo is a trade mark of the APMG Group Ltd. Use of this trade mark on this website has been authorised solely for marketing purposes. All rights reserved
AgilePM® is a registered trademark of Agile Business Consortium Limited. All rights reserved. The APMG International AgilePM and Swirl Device logo is a trademark of The APM Group Limited, used under permission of The APM Group Limited. All rights reserved.