infolinia: 58 73 27 108

11 września 2018

Knowledge Day w Warszawie 2018!

Knowledge Day 2018 Warszawa

Poznaj dobre praktyki w zarządzaniu usługami IT!

Knowledge Day to niepowtarzalna okazja do wzięcia udziału w profesjonalnych warsztatach rozwijających przydatne umiejętności. To dwa trwające pół dnia warsztaty, które koncentrują się na praktycznym i natychmiastowym zastosowaniu umiejętności w życiu zawodowym.
    
Chcesz sprawniej rozwiązywać incydenty? Zwiększenie produktywności to Twój obecny cel? Zmagasz się z wdrożeniem agile w dużej organizacji? A może chcesz zostać bardziej „świadomym liderem”?
 
Wybierz 2 spośród 4 specjalnie przygotowanych  warsztatów, zależnie od potrzeb i zainteresowań.
 
1.  Why and how to become a good problem solver? (Krzysztof Kozakiewicz, Conlea)
Przekonaj się, że stawiając czoła problemom ważniejszy jest nawyk, nie teoria. Dzięki specjalnie zaprojektowanej aplikacji, będziesz mieć okazje w środowisku safe-to-fail przekonać się jak poradzisz sobie z napotkanym problemem.
 
2. 5 steps of a corporation towards effective agile transformation (Tomasz Szymborski, Senior Agile Coach @ Nordea)
Trwała przemiana dużej, dojrzałej międzynarodowej firmy w system dynamicznych, nieustannie uczących się zespołów produktowych - to cel wielu współczesnych organizacji. Dowiedź się, jak stać się agile i poznaj z nami SAFe?
 
3. I would like to find customer value more precisely (Tomasz Pająk, DevOps Lead @ Conlea)
Na przykładzie Lean Startup nauczymy się, jak zwiększać efektywność pracy poprzez rozwijanie tylko istotnych funkcjonalności i nie realizowanie niepotrzebnych wymagań.
 
4. Mindful Leadership (Patrick Kozakiewicz, Mindfulness, Agile & Design Thinking Leader @ IBM)
Through Mindful Leadership, we can transform our own lives, our teams, our clients by being more present, reducing stress, increasing productivity and driving performance
 
W trakcie całego dnia nie zabraknie również miejsca na wzajemne poznanie! Zapraszamy Was nie tylko do wzięcia udziałów w warsztatach, ale również networkingu i nawiązywaniu nowych kontaktów.
 
Więcej informacji znajdziecie tu: knowledgeday.conlea.pl
 
Współorganizatorem tego wydarzenia jest Let's Manage IT.
 
Inicjatywę Let’s Manage IT powołaliśmy do życia w 2014 roku. To kolejny etap rozwoju Conlea. Weszliśmy w niego dzięki Wam – bo jest on odpowiedzią na Wasze potrzeby. To dzięki rozmowom z Wami uświadomiliśmy sobie, że szkolenia, egzaminy, certyfikaty, konsultacje są ważne, ale… to nie wszystko!
 
Łącząc przekazywanie merytorycznej wiedzy z umożliwianiem wymiany doświadczeń, wspieramy i motywujemy menedżerów i liderów IT na drodze rozwoju – nie tylko własnego i swoich zespołów, ale także organizacji, a co za tym idzie – całej branży IT w Polsce.

 

 
Do zobaczenia w Warszawie!

 

ITIL®, PRINCE2®, PRINCE2 Agile®, M_o_R® and RESILIA™ is a trademark of AXELOS Limited, used under permission of AXELOS Limited. The Swirl logo™ is a trade mark of AXELOS Limited, used under permission of AXELOS Limited. All rights reserved. PMI®, PMBOK®, PMP®, CAPM® are registered trade marks of Project Management Institute, Inc.
The APMG international Change Management and Swirl Device logo is a trade mark of the APMG Group Ltd. Use of this trade mark on this website has been authorised solely for marketing purposes. All rights reserved
AgilePM® is a registered trademark of Agile Business Consortium Limited. All rights reserved. The APMG International AgilePM and Swirl Device logo is a trademark of The APM Group Limited, used under permission of The APM Group Limited. All rights reserved.