infolinia: 58 73 27 108

Promocja!29 marca 2020

Szkolenia First Minute z rabatem 30%

Do końca kwietnia możesz się zapisać na wybrane szkolenia [ITIL4, DevOps oraz Agile] płacąc za nie o 30% mniej niż standardowo. Liczba miejsc w cenie First Minute na każdym szkoleniu jest ograniczona. Oferta dotyczy szkoleń odbywających się od 1 czerwca do 31 lipca 2020.

Co zyskujesz korzystając z oferty First Minute?

Przede wszystkim wysokiej jakości szkolenie prowadzone, jak zawsze w Conlea, przez trenera z praktycznym doświadczeniem w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Poza tym gwarantujemy, że szkolenie odbędzie się w wybranym przez Ciebie terminie. To ułatwi Ci zaplanowanie udziału w nim.

Ucz się z dowolnego miejsca

Wszystkie szkolenia objęte ofertą First Minute odbywają się w formie zdalnej. Dzięki temu możesz wziąć w nich udział z dowolnego miejsca. Będziesz potrzebować tylko komputera z dostępem do Internetu i miejsca w kalendarzu. Nasi klienci, którzy dotychczas wzięli udział w szkoleniach prowadzonych na żywo przez Internet, potwierdzają, że uzyskali tak samo wysoką jakość nauczania i zaangażowania, jak w przypadku szkoleń tradycyjnych. Przygotowaliśmy zestaw porad, które pozwolą Ci dobrze zorganizować udział w takim szkoleniu.

Jak skorzystać z oferty?

Aby skorzystać z rabatu 30% wybierz szkolenie oraz odpowiadającą Tobie datę w formularzu poniżej. Liczba szkoleń objętych promocją jest ograniczona, więc już teraz warto wybrać to, w którym weźmiesz udział. Rabat wliczony jest już w cenę szkolenia. 

Po wysłaniu formularza wysłany zostanie link w opłaty. Czas opłaty to 3 dni robocze. Po tym czasie rezerwacja na terminie zostaje anulowana. Oferta jest bezzwrotna.

Przed szkoleniem otrzymasz dostęp do elektronicznych materiałów szkoleniowych. Z trenerem i innymi uczestnikami połączysz się używając platformy Zoom. Do ćwiczeń w grupach używamy m.in. aplikacji Miro. Dostaniesz także voucher na egzamin, do którego możesz podejść w dogodnym dla ciebie momencie. Kiedy go zdasz otrzymasz pełnowartościowy certyfikat potwierdzający kompetencje nabyte na szkoleniu.

Jeżeli chcesz dostać ofertę na szkolenia dla całego zespołu, skontaktuj się z Działem Sprzedaży Conlea.

Promocja obejmuje następujące szkolenia:

ITIL 4 Strategist Direct Plan and Improve
20-22.07.2020
Szkolenie Zdalne
Online
PROMOCJA
2100 PLN
Zapisz się
ITIL 4 Foundation
23-24.07.2020
Szkolenie Zdalne
Online
PROMOCJA
980 PLN
Zapisz się
ITIL 4 Specialist Drive Stakeholder Value
20-22.07.2020
Szkolenie Zdalne
Online
PROMOCJA
2100 PLN
Zapisz się
AgilePM Foundation
21-22.09.2020
Szkolenie Zdalne
Online
PROMOCJA
1120 PLN
Zapisz się
ITIL 4 Specialist Create, Deliver and Support
07-09.09.2020
Szkolenie Zdalne
Online
PROMOCJA
2100 PLN
Zapisz się
ITIL 4 Foundation
24-25.08.2020
Szkolenie Zdalne
Online
PROMOCJA
980 PLN
Zapisz się
DevOps Fundamentals
23-24.07.2020
Szkolenie Zdalne
Online
PROMOCJA
1330 PLN
Zapisz się
ITIL®, PRINCE2®, PRINCE2 Agile®, M_o_R® and RESILIA™ is a trademark of AXELOS Limited, used under permission of AXELOS Limited. The Swirl logo™ is a trade mark of AXELOS Limited, used under permission of AXELOS Limited. All rights reserved. PMI®, PMBOK®, PMP®, CAPM® are registered trade marks of Project Management Institute, Inc.
The APMG international Change Management and Swirl Device logo is a trade mark of the APMG Group Ltd. Use of this trade mark on this website has been authorised solely for marketing purposes. All rights reserved
AgilePM® is a registered trademark of Agile Business Consortium Limited. All rights reserved. The APMG International AgilePM and Swirl Device logo is a trademark of The APM Group Limited, used under permission of The APM Group Limited. All rights reserved.