infolinia: 58 73 27 108

Poznaj naszych trenerów

Poznaj nasz zespół Sprzedaży i Administracji

 • Karolina Podolska

  Karolina Podolska

  Koordynator Sprzedaży i Marketingu — zawsze służy pomocą i wiedzą w naszym biurze w Gdańsku

  Specjalista w swojej dziedzinie z 9-letnim doświadczeniem w sprzedaży oraz obsłudze klienta. Współpracowała z międzynarodowymi organizacjami z różnych branż, ucząc się tym samym indywidualnego podejścia do klienta, zapewniając najwyższy poziom obsługi i profesjonalną realizację projektów.

  Marketing i sprzedaż zawsze były i są jej pasją, gdyż pozwalają jej na łączenie tego, co najważniejsze. Dlatego nie wyobraża sobie pracy, niż tej w której jest się jednocześnie blisko ludzi i blisko biznesu. Prywatnie uwielbia aktywnie spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi, a pierwsze, wiosenne promienie słońca traktuje jako zaproszenie na piknik na trawie.

  Zobacz profil linked in /karolinapodolska

 • Joanna Kowalska

  Joanna Kowalska

  Specjalista ds. Sprzedaży

  Pracę w sprzedaży zawsze traktowałam jako pasję. Od ponad 11 lat w projektach sprzedażowych kieruję się naczelną zasadą precyzyjnego zrozumienia potrzeb klienta. W Conlea jestem od 2012 roku i odpowiadam bezpośrednio za obszar szkoleń i kompetencji pracowników z klientem B2B. Swoich partnerów wspieram na każdym etapie procesu zakupowego oraz w trakcie podejmowania decyzji dostosowując ofertę do indywidualnych potrzeb.

  Zobacz profil linked in /joanna-kowalska-2b0a83139/

 • Karolina Strzępek

  Karolina Strzępek

  Specjalista ds. Administracyjnych i Biurowych

  Z firmą Conlea związana od sierpnia 2014 roku. W swoich codziennych obowiązkach zajmuje się zapleczem organizacyjnym szkoleń.  Obecnie studentka Prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Była reprezentantka Polski w piłce nożnej. Wolne chwile spędza relaksując się przy ciekawej książce oraz dobrej muzyce. Pasjonują ją podróże, historia oraz tenis.

 • Marta Okrasa

  Marta Okrasa

  Specjalista ds PR i Social Media

  Człowiek od zadań specjalnych. Odpowiedzialna za e-marketing w Conlea i Let’s Manage IT oraz koordynacje wszystkich działań marketingowych w obu organizacjach. Grała już pewnie w kilkaset tytułów gier planszowych i nadal jej mało. Ulubiony setup na wieczór Nintendo + Netflix.

  Zobacz profil linked in /martaokrasa

PMI®, PMBOK®, PMP®, CAPM® are registered trade marks of Project Management Institute, Inc.