infolinia: 58 73 27 108

19 września 2014

Cloud Computing w praktyce – SaaS

SaaS - cloud computing
Software as a Service (SaaS) to najbardziej popularny sposób na korzystanie z usług oferowanych w modelu Cloud Computing, dlatego też od tego zagadnienia rozpoczniemy cykl webinarów pod wspólnym tytułem „Cloud Computing w praktyce”.

 

Cloud Computing, jak każda technologia, niesie ze sobą określone korzyści i wyzwania - omówimy je w ramach webinarów z udziałem autorów rozwiązań bazujących na tym modelu przetwarzania danych.

Do udziału w najbliższym wydarzeniu,  zaplanowanym na czwartek, 25 września 2014, zaprosiliśmy Michała Śliwińskiego, twórcę Nozbe, aplikacji wspomagającej produktywność, która pracuje w modelu SaaS. Podczas spotkania porozmawiamy między innymi o tym jak Nozbe funkcjonuje od strony technicznej, jakie są zalety dostarczania aplikacji w modelu SaaS oraz jakie ciekawe wyzwania związane z rozwojem produktu pojawiały się na przestrzeni ostatnich lat.

Webinar będzie również doskonałą okazją do porozmawiania na temat przyszłości rozwiązań cloud computing dostarczanych w modelu SaaS - już teraz zapraszamy do rejestracji.

Szczegóły webinarium Cloud computing w praktyce — SaaS:

  • data: czwartek, 25. września 2014
  • godzina: 10:00 CET
  • czas trwania: ok. 1h
Sławomir Wojenkowski

Webinarium prowadzi

Sławomir Wojenkowski

Akredytowany trener i konsultant Cloud oraz Enterprise Architecture.

Zobacz profillinkedin

Michał Śliwiński / Nozbe

Gość specjalny

Michał Śliwiński

Twórca i właściciel serwisu Nozbe.com działającego w modelu SaaS.

Zobacz profil linkedin

PMI®, PMBOK®, PMP®, CAPM® are registered trade marks of Project Management Institute, Inc.